#1 2013-03-05 20:08:30

Yukari

Devil

Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 1
Punktów :   

Yuzuki Yukari

*Imię: -secret miau-
*Wiek: 13 lat
*Miasto: Okolice Szczecina

Postać :

Imię: Yuzuki
Nazwisko: Yukari
Wiek: 28 lat
Status: Demony
Opis: Yu posiada trzy osobowości które pieszczotliwie nazywa: Rabbit, Tensai –miko i Psychotic.
Rabbit: Jedyny stan w którym Yuzuki jest całkowicie bezbronną uroczą panienką o dziwnym stylu ubierania. Yukari jednak potrafi ją wykorzystać do zbierania informacji, kto by się nie oparł takiej słodkiej dziewczynce? I to by było na tyle jeśli chodzi o Rabbit.
Tensai- miko: jak sama nazwa mówi „genialna-kapłanka”. Yukari  od dziecka chciała zostać kapłanką jednak wszyscy jej mówili, że jest zbyt inteligentna, ba! Yukari jest prawdziwym geniuszem! Jednak tylko w tej wersji. Zawszę nosi tradycyjny strój miko i gohei w której ukrywa zatrute igły i pęk sztyletów.
Psychotic- Jej ulubiona wersja którą nazywa „tą prawdziwą”. Jaki tym razem ma charakter? 100% zabójca pieszczotliwie nazywany psychopatą. Tylko i wyłącznie w tej osobowości korzysta z swoich zdolności zabójcy. Coś więcej? Nosi okulary ale to tylko dla zakłócenia jej umiejętności Splotów, twierdzi iż „lubi oszczędzać się przed walką”.

Moc: Sploty – Yukari jest w stanie wszędzie zobaczyć tzw. „sploty”, wie gdzie uderzyć by zadać ból lub zadać szybką śmierć a gdzie by sprawić przyjemność, innymi słowy jest w stanie dostrzec unerwienia ludzkie.

Zdjęcie:
Rabbit
Tensai-miko
Psychotic

Ostatnio edytowany przez Yukari (2013-03-05 21:26:13)


"Zabiłem wroga, sprzymierzeńców, lud, który miałem chronić, kraj, którym miałem rządzić, zabiłem nawet siebie… Ale wciąż mi mało. I ja, i wy… jesteśmy niepoprawnymi w każdym calu pasjonatami wojen…"
- Alucard - Hellsing Ultimate

Offline

 

#2 2013-03-05 20:45:36

Gaito

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-04
Posty: 21
Punktów :   

Re: Yuzuki Yukari

Ciekawy opis oraz nawet opisałaś moc, to dobry pomysł zaraz dzięki tobie dodam do wzoru... a tak, to życzę miłej zabawy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pisarze2012.pun.pl www.pkmgorkow.pun.pl www.nerwica.pun.pl www.magiczna-arena.pun.pl www.cmdteam.pun.pl