#1 2013-05-10 21:19:28

Memori

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 42
Punktów :   

Jezioro

Jezioro znajdowało się niedaleko małej łąki, gdzie jeszcze drzewa nie zdążyły się zagospodarować.
Z kolei zimą całą taflę zasypywał śnieg i kuła wielka warstwa lodu. W tym okresie dzieci z rodzicami lub nastolatki jeździły po nim na łyżwach, jednak w niektórych miejscach robiło się przeręble, aby zwierzęta z wody nie wypłynęły brzuchem do góry, gdy wszystko stopnieje.


http://usako12.deviantart.com/art/Ayumi-Hollow-360046755?q=gallery%3Ausako12&qo=0

Offline

 

#2 2013-05-10 22:58:26

Memori

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: Jezioro

Już w postaci zwykłej dziewczyny, znalazła się w mieście ludzi. A dokładnie to nad jeziorem. Czarnowłosa potrzebowała ciszy i spokoju. W końcu musiała psychicznie dojść do siebie po nagłym spotkaniu z demonami. Po długim spacerowaniu, usiadła pod drzewem. Spod półprzymkniętych powiek, w milczeniu przyglądała się owemu jezioru.


http://usako12.deviantart.com/art/Ayumi-Hollow-360046755?q=gallery%3Ausako12&qo=0

Offline

 

#3 2013-05-10 23:04:26

 Devilish

Devil

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro

San w końcu znalazł swój cel... anielicę którą widział wcześniej, zapewne jest taka sama jak ta z którą walczył, więc nie warto próbować podchodzić normalnie.
Sobie tylko znanym sposobem zbliżył się do niej na odpowiednią odległość i tak aby go nie wykryła, natychmiast zamknął ją w przestrzeni, jednocześnie nadawając jej wygląd taki sam jak otoczenia, tak żeby dziewczyna nawet nie wiedziała że Akuma ma już ją w garści, lubił zaskakiwać w taki sposób innych... oczywiście w razie próby ataku natychmiast zabierze jej możliwość ruchu.
-Witam panienkę... Hybrydę Anioła z demonem. - No tak... wiedział że jest hybrydą dzięki swojemu zleceniodawcy który go o tym poinformował.

Offline

 

#4 2013-05-10 23:18:05

Memori

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: Jezioro

Pochłonięta wpatrywaniem się w jezioro, nie zauważyła żadnej zmiany wokół siebie. A powinna. W końcu przez swoją nieuwagę, została zamknięta w przestrzeni. Czarnowłosa po dłuższym czasie westchnęła ciężko. Dopiero znajomy głos ocucił ją z zamyślenia. Powoli odwróciła się. Widząc niedawno spotkanego demona, przygryzła delikatnie dolną wargę, a jej pięść zacisnęła się mocno.
- Czego chcesz? - wychrypiała cicho


http://usako12.deviantart.com/art/Ayumi-Hollow-360046755?q=gallery%3Ausako12&qo=0

Offline

 

#5 2013-05-10 23:22:14

 Devilish

Devil

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro

No tak... dobrze przypuszczał że dziewczyna zareaguje wrogo... nie rozumiał do końca dlaczego każdy anioł traktował demona jak zło z góry, od razu wrogie nastawienie, natomiast zachowanie demonów... przynajmniej tych które on znał było zupełnie odwrotne.
-Ja tylko wykonuję zadanie od jakiegoś demona... - Powiedział z uśmiechem na ustach i rzucił dziewczynie fiolkę z jakimś napojem którą miał przekazać i list który powoli do niej doleciał, kontrolowany przez Sanjurę.

Offline

 

#6 2013-05-11 10:59:29

Memori

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: Jezioro

Nie wszystkie anioły nienawidzą demonów. Ale Memori ma powody. I to duże. W końcu nie każdy musi męczyć się ze świadomością, kim się tak naprawdę jest. Dziewczyna przyjżała się uważnie fiolce oraz listowi.
- Ciekawe...-powiedziała cicho
Po dłuższej chwili chwyciła buteleczkę razem z listem. Szybkim ruchem otworzyła kopertę, zaczynając od  razu czytać. Z każdą sekundą, można było zauważyć na twarzy dziewczyny zdziwienie pomieszane z szokiem.


http://usako12.deviantart.com/art/Ayumi-Hollow-360046755?q=gallery%3Ausako12&qo=0

Offline

 

#7 2013-05-11 14:34:48

 Devilish

Devil

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro

Stał w ciszy przyglądając się dziewczynie i jej zmianom twarzy, były nawet zabawne... akurat miał obecnie humor na towarzyski charakter, tak więc nic nie przeszkadzało aby się uśmiechać, tym bardziej że tego nie widać bo zakrywa jego usta obecnie szal.
-Mogę chociaż wiedzieć jakie są twoje powiązania z demonem od którego mam zlecenie?. - Spytał w końcu, postanowił troszkę z nią porozmawiać, zainteresowała go troszkę, tym bardziej że się jej naszukał spory szmat czasu.

Offline

 

#8 2013-05-11 14:58:03

Memori

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: Jezioro

Po przeczytaniu całego listu, Memori chciała rzucić jak najdalej od siebie małą buteleczkę. Niestety dziwnym trafem jej dłonie nagle odmówiły posłuszeństwa, więc niestety fiolka znalazła się na ziemie tuż koło niej. Najchętniej ulotniłaby się stąd jak najszybciej. Ale nie mogła. Zdążyła już się zorientować, że została zamknięta. Swój wzrok przeniosła na niebiesko włosego demona.
- Mój bardzo bliski...znajomy. Tyle powinieneś wiedzieć. - powiedziała cicho


http://usako12.deviantart.com/art/Ayumi-Hollow-360046755?q=gallery%3Ausako12&qo=0

Offline

 

#9 2013-05-11 15:07:18

 Devilish

Devil

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro

Obserwował jej poczynania... no chyba nie myślała że San pozwoli jej to wyrzucić, otrzymał rozkaz aby to wypiła, jeśli będzie musiał wciśnie jej to na siłę, on po prostu nie zawodzi przy wykonywaniu misji i koniec, a często nawet tak jak w obecnej dostarcza gratis... na pewno ładnie zarobi na mapce całego miasta Aniołów, zarówno od nich jak i od demonów, teraz tylko która strona będzie skora zapłacić więcej.
-Będziesz musiała to wypić... i ja muszę tego dopilnować, zastanowię się nad tym ewentualnie jeśli mi wytłumaczysz co to jest.

Offline

 

#10 2013-05-11 15:33:20

Memori

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: Jezioro

Prychnęła cicho. Nie miała zamiaru tego cholerstwa pić. Nawet, jeśli od tego zależało by jej życie. Po chwili chłopak mógł zobaczyć kawałeczki listu spadające na trawę.
- A skąd mam niby to wiedzieć? - w liście nie było wyjaśnione co to za napój. Ale czarnowłosa i tak wiedziała, że to co pochodzi z rąk jej "znajomego", powinno znaleźć się w śmietniku i tyle.


http://usako12.deviantart.com/art/Ayumi-Hollow-360046755?q=gallery%3Ausako12&qo=0

Offline

 

#11 2013-05-11 15:45:13

 Devilish

Devil

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro

Wzruszył ramionami i butelka powoli zaczęła się unosić w kierunku jej ust, a głowa przechyliła się do góry, usta się otworzyły, gdy butelka znalazła się nad jej buzią dał jej jeszcze jakąś opcję.
-Możesz jeszcze odpowiedzieć dokładniej na moje poprzednie pytanie... zawsze się czegoś dowiaduję podczas wykonywania misji, tym bardziej jeśli mnie to interesuje. - Powiedział z uśmiechem na ustach którego nie mogła widzieć z głową w górze... pytanie czy w ogóle jej odpuści... przydałoby się wiedzieć co to za napój, wówczas wiedziałby czy może jej tego nie podać i to się nie wyda później.

Offline

 

#12 2013-05-11 16:07:56

Memori

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: Jezioro

Na początku nie wiedziała co się dzieje. Dopiero po chwili zorientowała się, co chłopak wyprawiał. Warknęła cicho, próbując jakoś zniżyć swoją głowę, ale nic to nie dało. W jej oczach można było zauważyć wściekłość.
- Jeśli zaraz nie przestaniesz, obiecuję Ci, że będę ostatnią osobą, z którą rozmawiałeś. - syknęła w jego stronę
I jak miała mu to wytłumaczyć? Skoro w liście nie było ani jednego słowa na temat tego napoju.
- Nie wiem do cholery co to jest! Nic nie wspomniał o tym w liście...


http://usako12.deviantart.com/art/Ayumi-Hollow-360046755?q=gallery%3Ausako12&qo=0

Offline

 

#13 2013-05-11 16:16:55

 Devilish

Devil

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro

Westchnął ciężko z rękoma skrzyżowanymi na klatce piersiowej, stworzył obok niej jakiegoś człowieka, oczywiście nie był prawdziwy, wlał w niego napój, a ten zamienił się w demona, najwyraźniej ów demon chciał pozbyć się jej anielskiej części, czyli musi być kimś bliższym niż znajomym... albo i dalszym bo ona raczej nie chciała być czystej krwi demonem, tak więc zrobiłby to aby ją zdenerwować... zamieniony człowiek natychmiast zniknął, a San upadł na kolana ciężko dysząc, kosztowało go takie coś sporo energii i teraz ledwo co mógłby ją zatrzymać gdyby go zaatakowała.
-Huh... to teraz powiesz mi kim jest ten demon naprawdę, bo jakoś nie wierzę że to twój znajomy. - Na jego ustach pojawił się złośliwy uśmieszek, jednak chwilkę potem nagle spoważniał i troszkę grożącym tonem ją z czymś uświadomił.
-Na twoim miejscu bym się nie odgrażał... póki co to ty jesteś bliższa śmierci niż ja... a ja nie mam zamiaru mieć z tobą wrogich stosunków bo nie mam takiego powodu, a nie jestem po stronie demonów.

Offline

 

#14 2013-05-11 16:43:00

Memori

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: Jezioro

Tego się nie spodziewała. Memori patrzyła zdziwiona na całą sytuację. Czyli ten napój miał przyśpieszyć jej dojście do szaleństwa. Mogła się tego spodziewać. W końcu z byle powodu mężczyzna nie wysyła do niej listów z małymi drobiazgami. Westchnęła ciężko. Wolała to wszystko przemilczeć, ale i tak wiedziała, że demon na ten układ nie przejdzie.
- Może i tak. Ale dla mnie to nie ma różnicy. - powiedziała dosyć cicho - Poza tym...twój zleceniodawca nie przedstawił Ci się?


http://usako12.deviantart.com/art/Ayumi-Hollow-360046755?q=gallery%3Ausako12&qo=0

Offline

 

#15 2013-05-11 17:07:33

 Devilish

Devil

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro

-Zleceniodawcy nigdy się nie przedstawiają, nieważne czy anioł, czy demon... i dla czego większość z was tak nienawidzi wszystkich demonów?... przecież nic tobie nie zrobiłem. - Odpowiedział siadając i podpierając się z tyłu na wyprostowanych rękach i spojrzał w niebo, dał jej dowolną możliwość ruchu aby szybciej zregenerować siły i może zdobyć troszkę zaufania, ale oczywiście gdy tylko dziewczyna czegoś spróbuje natychmiast ją unieruchomi.
-Możesz się poruszać dowolnie, ale niczego nie próbuj... bo źle skończysz. - Oznajmił jej tą informację spuszczając na końcu głowę i patrząc na nią z poważną miną.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.veterans.pun.pl www.irlandia.pun.pl www.fireworks.pun.pl www.nsz-squad.pun.pl www.shahrukhikajol.pun.pl