#16 2013-05-11 20:16:21

Memori

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: Jezioro

- A to źle. Nie zdziw się, aż pewnego razu będziesz wykonywać zadanie zlecone przez jakiegoś mafioze. - mrukneła cicho
Zaraz potem, czarnowłosa umilkła, siadając po turecku na trawie. Westchneła ciężko.
- Większość aniołów was toleruje, o ile nie widzą, że zaczynacie zagrażać im. - powiedziała cicho po dłuższej chwili - To ja jestem inna niż one....


http://usako12.deviantart.com/art/Ayumi-Hollow-360046755?q=gallery%3Ausako12&qo=0

Offline

 

#17 2013-05-11 20:26:48

 Devilish

Devil

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro

-No cóż... jakoś mam często kontakt z aniołami i mało który traktował mnie neutralnie, zawsze byłem dla nich wrogiem - Odpowiedział kładąc się na ziemi i tworząc sobie nad oczami lustro pod takim kątem aby ją widzieć, przecież musi mieć na nią oko, kiedy San nie patrzy może zostać zaatakowany... na pewno prędzej on niż ona, bo on był do niej nastawiony przyjacielsko, przynajmniej teraz kiedy miał czas osoby towarzyskiej i ciekawskiej troszkę też.
-A więc kim jest dla ciebie ten demon? - Zadał ponownie to pytanie, nie odpuści jej tak łatwo.

Offline

 

#18 2013-05-11 20:33:55

Memori

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: Jezioro

Znów westchneła ciężko. Nawet jeśli miałaby okazję zaatakować go, nie zrobiłaby tego. Była zmęczona tym wszystkim. Tym cholernym listem, małym prezencie, ciągłymi pytaniami na temat jego zleceniodawcy. I po co miałaby mu o nim powiedzieć? Co mu to da?Nie miała pojęcia.
- Moim ojcem. - powiedziała cicho, a wymawiając te słowa, można było wyczuć nienawiść.


http://usako12.deviantart.com/art/Ayumi-Hollow-360046755?q=gallery%3Ausako12&qo=0

Offline

 

#19 2013-05-11 20:43:01

 Devilish

Devil

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro

-Tak też przypuszczałem... mogę się go pozbyć, jeśli chcesz... za odpowiednią opłatą oczywiście  - Po tych słowach wstał energicznie i rzucił jej mapę planów miasta demonów... potraktował to jako rekompensatę za zabranie mapy miasta aniołów, a z resztą anioły i tak muszą się przedrzeć przez Shadowoon Valley, a tego planów nie mają, więc miasta mógł im dać.
-Więc decyduj się bo będę szedł. - Uznał że już nic więcej nie chce wiedzieć więc ku jej uciesze może ją zostawić.

Offline

 

#20 2013-05-11 20:51:11

Memori

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: Jezioro

Kątem oka spojrzała na mapę, ale jej nie wzięła. Jedynie pokiwała przecząco głową.
- Nie. Najlepiej daj mu spokój i nie bierz od niego żadnych zleceń. - powiedziała po dłuższej chwili.
Aż taka mściwa, to ona nie była. Jakby nie było, to był jej ojciec i szacunek do niego miała.


http://usako12.deviantart.com/art/Ayumi-Hollow-360046755?q=gallery%3Ausako12&qo=0

Offline

 

#21 2013-05-11 21:19:27

 Devilish

Devil

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro

Podszedł do niej i pocałował w dłoń kłaniając się lekko.
-Żegnam panienkę. - Powiedział i odwrócił się plecami do niej, oraz zaczął odchodzić, po chwili uwolnił ją z przestrzeni wyłączając ją... miał do niej lekkie zaufanie i nadzieję że ma na tyle honoru iż nie zaatakuje go od tyłu kiedy on nic jej strasznego nie zrobił, a nawet nie wykonał zlecenia, oczywiście w taki sposób to nie miało wpływu, każdy dobrze wie, że czasami San zmienia zleceniodawcę podczas wykonywania misji, w razie czego będzie że dziewczyna zapłaciła mu więcej.
[zt]

Offline

 

#22 2013-05-29 19:53:39

Memori

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: Jezioro

Wiadomo, że miała honor. Widząc gest ze strony chłopaka, przygryzła delikatnie dolną wargę. Po zniknięciu niebieskowłosego, westchneła ciężko.
- Mam dość. - mrukneła cicho - Czas wracać.
Nie czekając zbytnio, czarnowłosa wolnym krokiem ruszyła przed siebie. Dokąd? Nie wiadomo. [zt]


http://usako12.deviantart.com/art/Ayumi-Hollow-360046755?q=gallery%3Ausako12&qo=0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aghgpz.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.ziip2010.pun.pl www.acyl.pun.pl www.narutoarea.pun.pl